Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

 

Junior System Engineer

 

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście.

Nr ref.ogłoszenia: OP/JSE/202008.

 

Jeśli:

 • posiadasz podstawową wiedzę na temat systemów Microsoft,
 • umiesz obsługiwać system Windows z perspektywy administratora,
 • umiesz rozwiązywać problemy techniczne,
 • jesteś studentem wydziału technicznego IT lub masz wykształcenie techniczne z zakresu informatyki,
 • chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w branży IT,
 • interesujesz się nowymi technologiami informatycznymi,
 • znasz język angielski w stopniu dobrym,
 • jesteś odpowiedzialny, dokładny, systematyczny i terminowy,

Szukamy właśnie Ciebie!

 

Co możemy zaoferować:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • pracę pod okiem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w IT,
 • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,
 • certyfikowane egzaminy Microsoft,
 • biuro w samym Centrum Warszawy, dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta,
 • pakiet medyczny,
 • domową atmosferę i darmową kawę 😉

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@almado.com.pl.

Prosimy o:

– zawarcie klauzuli w CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jeżeli chce Pani/Pan, aby CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Almado Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4/164, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

– wskazanie Pani/Pana oczekiwań finansowych.

 

Zanim prześle nam Pani/Pan swoją aplikację, prosimy o zapoznanie się z informacjami o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych
w związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym.

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Almado Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4/164, NIP: 113-21-33-980, KRS: 0000148842, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, REGON: 014992249, e-mail: adres e-mail: almado@almado.com.pl.
 2. Almado Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy, do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po zakończeniu procesu rekrutacji Pani/Pana dane osobowe zostaną trwale usunięte, chyba że wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę dotyczącą przetwarzania do celów przyszłych rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana takiej zgody, Pani/Pana dane osobowe będą również przetwarzane do celów przyszłych rekrutacji.
 3. Almado Sp. z o.o. przetwarza Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych.
 4. Almado Sp. z o.o. może, w oparciu o prawnie uzasadniony interes, przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Almado Sp. z o.o. rekrutacji.
 5. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji, a prawo żądania przez Almado Sp. z o.o. podania tych danych wynika z art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy.
 6. Almado Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w systemach informatycznych znajdujących się w Europejskim Obszarze Gospodarczym. Almado Sp. z o.o. nie przekazuje danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Dostawcy usług informatycznych, z usług których korzysta Almado Sp. z o.o., mają siedziby w Europejskim Obszarze Gospodarczym.
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie wyraziła Pani/wyraził Pan zgodę, do innego administratora danych. W celu realizacji Pani/Pana praw, może Pani/Pan skontaktować się z nami pod adresem wskazanym w punkcie 1.
 8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Share This